Warning: session_start(): open(/home/klient.dhosting.pl/ohsofresh/.tmp//sess_c6c0c02ba7d0ece117aff33b26670770, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/ohsofresh/przytulaki/public_html/wp-content/themes/przytulaki/header.php on line 1

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/klient.dhosting.pl/ohsofresh/.tmp/) in /home/klient.dhosting.pl/ohsofresh/przytulaki/public_html/wp-content/themes/przytulaki/header.php on line 1
Przedszkole Przytulaki - niepubliczne przedszkole Otwock
Pon - Pt : 6.30 - 18.00
+48 575 64 31 31

Zajęcia i zabawy

Przedszkole Przytulaki

Drodzy Rodzice,

ze względu na zaistniałą sytuację zawieszenia zajęć w przedszkolach dzieci zmuszone są do przebywania w domach. Chcielibyśmy zaproponować dzieciom za Państwa pośrednictwem, uczestnictwo w grach i zabawach przygotowywanych przez nauczycielkę grupy.

Poniżej będziemy publikować tematy kompleksowe na każdy kolejny tydzień – zgodne z Podstawą Programową wychowania przedszkolnego. Za pośrednictwem poczty elektronicznej będą Państwo otrzymywać od wychowawcy wszelkie opisy ćwiczeń. Będą to zabawy, gry, karty pracy i inne materiały, do nauki z dzieckiem. Mamy nadzieję, że nasze pomysły pomogą Państwu zorganizować czas Waszym pociechom.

Dyrekcja Przedszkola Przytulaki

Dowiedz się jak zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola

Zobacz więcej