Pon - Pt : 6.30 - 18.00

Przedszkole Przytulaki - prywatne przedszkole w Otwocku

CO CZEKA NA DZIECI W PRZEDSZKOLU

przedszkola w otwockuWitamy Rodziców! Nasze Przedszkole Przytulaki – prywatne przedszkole w Otwocku – rozpocznie działalność we wrześniu 2016 roku. Chcemy, aby w naszym przedszkolu dzieci czuły się jak w domu, dlatego będzie to nieduże, kameralne i przytulne miejsce, gdzie maluchy będą miały zapewnione wspaniałe warunki lokalowe. Domowe jedzenie przygotowywane na miejscu przez sprawdzoną Panią Kasie, zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednych dzieci i rodziców. Dzieci będą miały do dyspozycji duży, leśny teren z przestrzennym placem zabaw. Chcemy, aby Przedszkole Przytulaki – niepubliczne przedszkole w Otwocku – było naszym i Waszym rodzice i dzieci wymarzonym przedszkolem.

Zapraszamy dzieci już od 2-go roku życia!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Swoim podopiecznym zapewniamynajlepsze przedszkola otwock:

● opiekę przedszkolną w godzinach 6.30 do 18.00
● indywidualne podejście do każdego dziecka dostosowane do jego potencjału i zdolności
● zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
● wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych
● cztery posiłki dziennie przygotowane na miejscu we własnej kuchni
● opiekę logopedy i psychologa
● bogatą ofertę zajęć dodatkowych
● organizację imprez okolicznościowych dla dzieci
● przestronny plac zabaw w dużym sosnowym ogrodzie

najlepsze domowe przedszkole Otwock

Przedszkole Przytulaki – prywatne przedszkole w Otwocku – oferuje:

● język angielski – codziennie
● zajęcia muzyczno-rytmiczne
● zajęcia kreatywne
● zajęcia z logopedą
● zajęcia plastyczne
● gimnastyka

Oprócz stałej oferty zajęć, co miesiąc mamy dla naszych Maluchów dodatkowe atrakcje takie jak:
● teatr
● spotkania z ciekawymi ludźmi
● wycieczki

Dowiedz się jak zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola

Zobacz więcej

domowe przedszkole otwockDla każdego rodzica dzień, w którym jego ukochana pociecha pierwszy raz wybiera się do przedszkola, nie jest najłatwiejszy. Pojawiają się obawy, niepokój związany przede wszystkim z tym, czy oddajemy nasze dziecko na te kilka godzin w dobre ręce. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć domowe przedszkole Otwock, które stanie się bezpiecznym, zaufanym i kreatywnym miejscem, w którym dzieci będą czuły się jak w domu. Jeżeli chodzi o przedszkola, Otwock jest miastem, gdzie można znaleźć wiele prywatnych propozycji, ale my postanowiliśmy postawić na kameralne, przytulne miejsce. Naszym priorytetem jest prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo wszystkich naszych podopiecznych, dlatego też nasze domowe przedszkole Otwock przede wszystkim stawia na wykwalifikowaną kadrę. To dzięki niej zajęcia prowadzone a naszej placówce będą miały odpowiedni poziom merytoryczny, a wszystkie metody dydaktyczne zostaną odpowiednio dopasowane do możliwości oraz ich potencjału. Przedszkola w Otwocku są bardzo różne, ale nasze miejsce może np. pochwalić się wspaniałym sosnowym ogrodem w którym znajduje się atrakcyjny plac zabaw.

przedszkola otwockMimo tego, że oferta przeznaczona dla rodziców to liczne przedszkola Otwock, to na pewno możemy powiedzieć, że nasze domowe przedszkole Otwock jest miejscem naprawdę wyjątkowym. Zarówno w kwestii samego budynku, naszego zaplecza technicznego, wiedzy, umiejętności i doświadczenia, jak i planów dotyczących prowadzenia zajęć dydaktycznych i dodatkowych, na tle placówek, jakimi są przedszkola w Otwocku przedstawiamy się całkiem konkurencyjnie.

Wszystkie przedszkola w Otwocku mają swoją ofertę, która w mniejszym lub większym stopniu odpowiada rodzicom, którzy potrzebują od września właśnie przedszkola Otwock. My natomiast chcemy zaproponować miejsce, które swoją przytulnością i podejściem najmłodszych ludzi sprawi, że będą świetnie się bawić, kształtować swoje zainteresowania i pasje, a co najważniejsze, czuć bezpiecznie, ciepło, pewnie i szczęśliwie. To jest dla nas najważniejszym priorytetem, i doskonale wiemy jak osiągnąć.